hotele dla psów
hotele dla psów

dodaj swój hotel dla psów!        kontakt


 Hotele dla psów wg regionu

   » dolnośląskie

   » kujawsko-pomorskie

   » lubelskie

   » lubuskie

   » łódzkie

   » małopolskie

   » mazowieckie

   » opolskie

   » podkarpackie

   » podlaskie

   » pomorskie

   » śląskie

   » świętokrzyskie

   » warmińsko-mazurskie

   » wielkopolskie

   » zachodniopomorskie
 Menu portalu

  » dodaj swój hotel dla psów!

  » po co mi wpis?

  » kontakt
hotele dla psów
hotel dla psów

Hotel dla zwierząt "Sara"

Prosta 61
05-507 Kawęczynek
woj. mazowieckie
tel.: 502-381-856
tel. 502-789-427
e-mail: ewa.zawilinska@o2.pl
www: www.hotelsara.waw.pl


Całoroczny Hotel dla zwierząt „SARA” położony jest w miejscowości Kawęczynek około 15 km od Warszawy, 5 km od słynącej ze swego uroku miejscowości Konstancin Jeziorna. Okolica jest bardzo spokojna, otoczona z dwóch stron Chojnowskim Parkiem Krajobrazowym.

Hotel został zorganizowany w domu jednorodzinnym. Przeznaczyliśmy dla zwierząt duży salon na piętrze, gdzie zostały wydzielone przytulne pokoiki z klimatyzacją dla czworonogów.

Do dyspozycji Gości hotelowych jest działka z piękną zielenią o powierzchni 2000 m2. Przewidziane są wg życzenia dłuższe spacery do lasu.

Nasi podopieczni będą mogli liczyć na całodobową, fachową opiekę Kliniki Weterynaryjnej „Redline’- leczenie i rehabilitacja zwierząt znajdującej się w Łazach.

Przed przyjęciem do hotelu przeprowadzamy rozmowę z Właścicielem zwierzaka pozostawianego w naszym Hotelu w celu poznania charakteru czworonoga , jego zachowań, przyzwyczajeń, ulubionych form aktywności i potrzeb. Wszystko po to aby odwzorować rytm dni i aktywności , do których Państwa Pupil jest przyzwyczajony.

Do Hotelu nie przyjmujemy zwierzaków chorych, agresywnych i w rui. Zwierzę przyjmujemy z własna karmą, posłaniem oraz ulubioną zabawką. Ponadto zwierzak musi posiadać książeczkę lub paszport z aktualnymi szczepieniami, odrobaczaniem i profilaktyką przeciwpchelną i przeciwkleszczowa. Zwierzę nie może być chore lub podejrzane o choroby zakaźne, ponieważ nie może stwarzać zagrożenia innym naszym podopiecznym. Zapewniamy posiłki i spacery o stałych porach oraz częste zabawy z podopiecznymi.

                   


« powrót  copyright © 2015   Hotele dla psów  ::  Tresura psów  ::  meble biurowe warszawa