hotele dla psów
hotele dla psów

dodaj swój hotel dla psów!        kontakt


 Hotele dla psów wg regionu

   » dolnośląskie

   » kujawsko-pomorskie

   » lubelskie

   » lubuskie

   » łódzkie

   » małopolskie

   » mazowieckie

   » opolskie

   » podkarpackie

   » podlaskie

   » pomorskie

   » śląskie

   » świętokrzyskie

   » warmińsko-mazurskie

   » wielkopolskie

   » zachodniopomorskie
 Menu portalu

  » dodaj swój hotel dla psów!

  » po co mi wpis?

  » kontakt
hotele dla psów
hotel dla psów

Dlaczego warto ogłosić się na łamach HoteleDlaPsów.com?

Serwis HoteleDlaPsów.com wspólnie z serwisami Tresura.com i HodowlePsów.com jest jedną z największych baz hoteli dla zwierząt, treserów i hodowców psów w polskim Internecie.

Naszym celem jest promocja hoteli dla zwierząt, treserów i hodowli psów w Polsce. Serwis podzielony jest wg województw dzięki czemu Klient może znaleźć Cię bezpośrednio na swoim terenie.

Strona została aktywnie rozreklamowana przede wszystkim w internetowych wyszukiwarkach tj. Google, Onet, Wirtualna Polska, Interia. Widoczny jest pod około 100 hasłami związanymi z psami i hotelami m.in.: "hotele dla psów", "hotel dla psów", "hotele dla zwierząt" itp. Promocja serwisu w wyszukiwarkach trwa nieprzerwanie przez cały rok.

Dzięki dużej oglądalności (ok. 100-200 odwiedzin dziennie) właściciele umieszczonych w serwisie ogłoszeń zyskują nawet do kilkunastu potencjalnych klientów tygodniowo!!!

Zobacz jak może wyglądać Twój wpis »

Reklama na HoteleDlaPsów.com
 • WPIS STANDARDOWY (40 PLN netto rocznie)
  (nazwa hotelu, pełny adres pocztowy, telefony, e-mail, opis do 200 znaków, wpis widoczny za wpisami rozszerzonymi, a przed bezpłatnymi)

  Tak tanio jeszcze nie było! 40 PLN netto to mniej więcej tyle co jedno małe ogłoszenie w gazecie. Na HoteleDlaPsów.com za tę cenę jesteś widoczny przez cały rok. Klient może kontaktować się z Tobą dzięki podanym telefonom i e-mailowi.

  przejdź do formularza zgłoszeniowego »

 • WPIS ROZSZERZONY (140 PLN netto rocznie)
  (nazwa hotelu, pełny adres pocztowy, telefony, e-mail, opis do 1000 znaków, adres z przekierowaniem do Twojej witryny www, a także logo i 5 zdjęć. Twoja oferta widoczna jest na samym początku listy naszych adresów)

  Pełna oferta to idealne rozwiązanie dla Twojego Hotelu. 140 PLN netto za pełny rok, a w tym opis usług, adresy, telefony, przekierowanie na własną stronę www, dzięki czemu Klient może zapoznać się z aktualnymi ofertami Twojej firmy. Oferta daje także gwarancję większej ilości Klientów ze strony HoteleDlaPsów.com, gdyż Twój Hotel będzie zawsze na początku działu! (przed ofertami standardowymi i bezpłatnymi).

  przejdź do formularza zgłoszeniowego »

Nie czekaj. Wpisz się już teraz.
Pamiętaj koszt reklamy jest bardzo niski i zwraca się już po pozyskaniu JEDNEGO KLIENTA!!!


Serdecznie zachęcamy do współpracy.
Zespół HoteleDlaPsów.com
e-mail: info@hoteledlapsow.com

  copyright © 2015   Hotele dla psów  ::  Tresura psów  ::  meble biurowe warszawa